Територіальні органи ДФС
у Тернопільській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Із завершенням навчального року привітали вихованців Теребовлянського навчально-реабілітаційного центру

26.05.2017

Сьогодні  із самого ранку у кожному куточку Тернопільщини панував святковий настрій. Школярі у вишиванках та із букетами квітів спішили на подвір’я рідної школи, аби перед канікулами почути шкільний дзвоник. Проте для випускників він справді прощальний, передвісник нового і не відомого.

Радість наближення канікул, задоволення від зробленого за рік, гордість за досягнуті успіхи і сум від розставання випускників зі школою - на святі Останнього дзвоника ці емоції та переживання прочитувались на обличчі кожного із вихованців Теребовлянського  навчально-реабілітаційного  центру.

На святкову лінійку з нагоди завершення навчального року до своїх підшефних завітав заступник Головного управління ДФС у Тернопільській області Петро Якимчук.

«Насамперед хочу звернутись до чотирьох прекрасних випускників, які стоять на порозі нового життя та побажати впевненості в собі, нових звершень та досягнень. Ніколи не забувайте рідної школи та вчителів, які виплекали та виростили вас, поділились найдорожчим – знаннями. Божої милості і допомоги вам у будуванні власного дорослого, самостійного життя», - звернувся П. Якимчук.

Свято Останнього дзвоника вихованці центру поєднали ще з двома не менш важливими -  Днем матері та випускним, тому кількість підготовлених сценічних і танцювальних номерів, пісень мовою жестів, важко було й перелічити. У вишиванках, з гарним настроєм та завжди відкритими для добра серцями вони не залишили байдужим жодного із присутніх гостей.

Директор навчально-реабілітаційного центру Марія Кацан подякувала представникам ДФС Тернопільщини за багаторічну опіку та допомогу, щедрі і вкрай необхідні для закладу та дітей подарунки.

В свою чергу працівники фіскальної служби переконані, що кожна така нова зустріч із вихованцями школи-інтернату - це нагода побачити щасливі оченята дітей, сповнені надії і радості на краще.

Ще фото

Відділ організації роботи

 Головного управління ДФС у Тернопільській області