Територіальні органи ДФС
у Тернопільській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Ігор Комендат: На Тернопільщині найбільш вагомим бюджетоутворюючим податком залишається податок на доходи фізичних осіб

31.05.2017

У рамках процесів децентралізації  місцеві громади протягом останніх років отримали додаткові джерела надходжень до своїх бюджетів. На Тернопільщині найбільш вагомим  бюджетоутворюючим податком залишається  податок на доходи фізичних осіб, частка якого становить майже 65%. Про це розповів начальник Головного управління ДФС у Тернопільській області Ігор Комендат під час засідання колегії Тернопільської облдержадміністрації щодо забезпечення реалізації комплексу заходів, спрямованих на підвищення оплати праці в області.

«Зазначу, що в поточному році сплата ПДФО до місцевих бюджетів збільшилась на 195 мільйонів гривень, тобто на 60%. Збільшення надходжень досягнуто, в основному,  за рахунок,  зростання середньої заробітної плати. Закріпилась й позитивна тенденція щодо збільшення кількості офіційно працевлаштованого населення і цьому, як на мене, сприяли  законодавчі зміни щодо посилення відповідальності за порушення трудового законодавства», - зазначив очільник фіскальної служби області.

За словами Ігоря Юлійовича, незважаючи на появу таких позитивних тенденцій на ринку праці, проблемним залишається той факт, що хоч в області й налічується орієнтовно 12 тис. безробітних і майже 40 тис. приватних підприємців, офіційно заробітну плату отримують лише 266 тис. мешканців Тернопільщини, а це половина працездатного населення.

Фіскальною службою Тернопільщини спільно із органами місцевої влади впродовж цього року з метою реалізації комплексу заходів, спрямованих на підвищення рівня заробітної плати, на засіданнях комісій заслухано керівників 124 підприємств та організацій, на яких заробітна плата виплачувалась у мінімальному чи нижче мінімального розмірах. В результаті проведеної роботи 113  підприємств підвищили рівень виплати заробітної плати. Як наслідок, до бюджету надійшло 316,7 тис. гривень податку на доходи фізичних осіб та понад 440 тисяч гривень єдиного соціального внеску. 

Ще фото

Відділ організації роботи

Головного управління ДФС у Тернопільській області