Територіальні органи ДФС
у Тернопільській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

На Тернопільщині бізнес та влада об’єднались заради розвитку підприємництва та торгівлі

13.06.2017

Сьогодні у Тернополі  відбулась конференція «Бізнес та влада: ефективний діалог заради розвитку підприємництва та торгівлі», організований Тернопільською обласною державною адміністрацією та Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій. У заході взяли участь також начальник Головного управління ДФС у Тернопільській області Ігор Комендат  та начальник Тернопільської митниці ДФС Оксана Антонович.

У рамках конференції відбулось засідання круглого столу, на якому учасники обговорили ефективні умови розвитку підприємництва через спрощення процедур торгівлі, врахування очікувань бізнесу під час реалізації державної політики ДФС в області, Тернопільської митниці ДФС, Держпродспоживслужби та управлінням  Держпраці у Тернопільській області.

«В умовах реформування вкрай важливим є те, якою є податкова система, адже вона значною мірою визначатиме, чи хотітиме як український, так і міжнародний бізнес інвестувати в нашу область, створювати в ній нові робочі місця. Саме тому, перебудовуючи податкову політику, ми всі повинні бути відповідальними і знайти модель, яка, забезпечивши зниження податків для бізнесу, також забезпечить належне фінансування Тернопільщини і країни в цілому, зокрема, фінансування соціальної сфери, освіти, охорони здоров`я тощо», - зазначив у своєму виступі Ігор Юлійович.

На сьогодні однією  із найважливіших ініціатив Державної фіскальної служби, яка отримала підтримку, є збільшення мінімальної заробітної плати, що є ще одним кроком на шляху до виведення економіки з тіні, повного знищення такого явища, як "зарплата у конвертах", та збільшення надходжень до бюджету. Крім того, до кінця року ДФС України планує зробити так, щоб всі сервіси та послуги, довідки, витяги, які сьогодні надає ДФС, можна було отримати через Електронний кабінет без прямого контакту платника з посадовою особою. Таким чином, фактично виключити можливий фактор корупційної складової, який є при безпосередньому спілкуванні.

З приводу залучення наявних резервів додаткових надходжень податків і зборів до місцевих бюджетів, вирішення проблем легалізації землі та заробітної плати, виведення економіки з тіні та покращення умов для розвитку бізнесу у чотирьох районах Тернопільщини нещодавно Ігор Комендат спільно із головою Тернопільської облдержадміністрації Степаном Барною провели робочу нараду.

В свою чергу Оксана Антонович звернула увагу присутніх на основних показниках роботи Тернопільської митниці за п’ять місяців цього року в частині наповнення державного бюджету, результатах Митного експерименту, обсягах зовнішньоекономічних операцій та роботу митниці зі створення сприятливих умов для полегшення здійснення зовнішньоекономічної діяльності та ознайомила зі станом впровадження реформ і ефектом від новацій у митній сфері, розвитком митних сервісів та усунення корупційних ризиків під час митного огляду та оформлення.

«Завдяки співпраці з представниками бізнесу у 2017 році до Тернопільської митниці ДФС надійшло 496 млн гривень митних платежів, що на 113% більше за аналогічний  період минулого року. Відповідно до місцевого бюджету митницею перераховано 54 мільйони гривень, а це, в свою чергу, чималі кошти, передбачені на реконструкцію та поточний ремонт автомобільних доріг нашого краю, - повідомила Оксана Валентинівна. - Запевняю, що фахівці Тернопільської митниці ДФС й надалі робитимуть усе для того, щоб  на теренах нашої області здійснювати зовнішньоекономічну діяльність було легко та комфортно, тим самим сприяти розвитку зовнішньоторговельних відносин».

Ще фото

Відділ організації роботи

Головного управління ДФС у Тернопільській області