Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Футбольна першість – у команди Головного управління ДФС Тернопільщини

22.06.2017

Дев’ять команд працівників правоохоронних органів, рятувальних та інших спеціальних служб впродовж 20-21 червня у рамках програми комплексних змагань «Динаміада-2017» виборювали першість у змаганнях з міні-футболу на футбольному майданчику  фізкультурно-спортивного товариства "Динамо".

Турнір пройшов у запеклій та безкомпромісній боротьбі, кожен матч тримав у напрузі як вболівальників, так і керівників відомств, які прийшли підтримати свою команду.

Загалом у дводенному турнірі змагалися 90  учасників із колективів фізкультури правоохоронних органів.

У фінальний день за чемпіонство боролись команди Головного управління ДФС в області та військовослужбовці Нацгвардії - військової частини 3002. Згуртованість, командна гра та неабиякий досвід гравців фіскальної служби вкотре допомогли команді здобути перемогу. Єдиним голом у ворота суперника вони вибороли бажане перше місце.

За словами начальника Головного управління ДФС у Тернопільській області Ігоря Комендата, працівники фіскальної служби області часто беруть участь у такого роду змаганнях, і вже третій рік підряд вони виборюють переможне золото у фіналі «Динаміади».

«Кожна з команд сьогодні показала високі результати гри і довела, що гідна перемоги. Я щиро вітаю гравців фіскального відомства, які вкотре підтвердили свою майстерність у цьому виді спорту та продемонстрували чудову, злагоджену гру», - додав Ігор Комендат.

Третє та четверте місце турніру зайняли колективи Головного управління Нацполіції та Управління поліції охорони.

Усі учасники отримали нагороди у вигляді пам’ятних кубків та дипломів.