Територіальні органи ДФС
у Тернопільській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Фахівці ДФС в області не забувають Сергія Манька, батько якого загинув в АТО

11.01.2019 -

У час різдвяних свят, коли все навколо повниться миром та радістю, необхідно робити щирі, милосердні вчинки, ділитися одне з одним добром. Адже Різдво – це свято сімейного тепла, родинних традицій. Напередодні світлого празнику всіх християн фахівці Головного управління ДФС у Тернопільській області надали свою підтримку Сергію Маньку, сину загиблого героя, учасника АТО Миколи Шевченка.

Микола Романович – уродженець Теребовлянщини, який був мобілізований у 2015 році. Після демобілізації у березні 2016 року підписав контракт на подальшу службу.  Служив в обслузі артилерійської батареї 44-ої окремої артилерійської бригади. Трагічно загинув у зоні проведення АТО від смертельного кульового поранення в голову. 

Син героя, Сергій, проживає з бабусею в м.Копичинці, навчається в місцевій школі. Він цікавиться новинками передових технологій, тому фінансова підтримка, надана йому від ДФС в області була дуже доречною.

«Звісно, що розрадити, погасити біль від втрати рідних неможливо, туга завжди буде в серці. Проте ми зобов’язані пам’ятати своїх героїв, їхній неоціненний внесок у те, що можемо святкувати Різдво. Тому, я вважаю, що наша підтримка, турбота про рідних загиблих воїнів - лише невелика частина того, що ми можемо зробити в їхню пам’ять», - сказав начальник Головного управління ДФС у Тернопільській області Ігор Комендат. Він також наголосив, що мир на українській землі обов’язково настане, й усі ми заживемо щасливим народом на благодатній землі.