Територіальні органи ДФС
у Тернопільській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Корупціонерам не місце в органах Міндоходів

30.09.2013

З метою протидії корупції у підрозділах Головного управління Міндоходів у Тернопільській області, Тернопільській митниці Міндоходів та вжиття дієвих заходів, направлених на профілактику і попередження корупційних діянь, а також злочинів у сфері службової діяльності, в тому числі хабарництву, відділом внутрішньої безпеки Головного управління Міндоходів області здійснюється постійний контроль за діяльністю працівників під час виконання службових обов’язків. Зокрема, встановлюються особи, схильні до вчинення протиправних дій та вживаються заходи щодо відсторонення потенційних порушників від виконання службових обов’язків.

         Так, в ході проведення оперативно-розшукових заходів працівниками відділу внутрішньої безпеки Головного управління Міндоходів у Тернопільській області спільно з працівниками Головного управління внутрішньої безпеки Міністерства доходів і зборів України задокументовано факт вимагання та одержання начальником  районного  відділення однієї з об’єднаних державних податкових інспекцій Головного управління Міндоходів в області неправомірної вигоди від приватного підприємця у розмірі 3 тисяч гривень. Матеріали внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.4 ст. 368 Кримінального кодексу України. Досудове розслідування проводить прокуратура Тернопільської області. Підрозділом здійснюється оперативний супровід матеріалів вказаного кримінального провадження.

Нагадуємо, що у разі протиправних дій з боку працівників Міндоходів, платники можуть звертатися на сервіс «Пульс» – пряму телефонну лінію за номером телефону 044-284-00-07. Громадяни мають змогу не лише подати звернення у телефонному режимі, але й отримати результат про вжиті заходи та проведену перевірку.

Інформаційно-комунікаційний відділ

Головного управління Міндоходів у Тернопільській області