Територіальні органи ДФС
у Тернопільській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Шляхи подолання корупції обговорили на круглому столі

20.05.2014

Круглий стіл на тему: «Прозорий бюджет як інструмент подолання корупції» відбувся сьогодні у Тернопільському національному економічному університеті. Представники громадськості, науковці, обласна та міська влада у жвавій дискусії обговорили методи протидії корупції, зокрема шляхом прозорого використання бюджетних коштів. Участь у заході взяла й перший заступник начальника Головного управління Міндоходів у Тернопільській області Марія Мельник.

Вона зокрема зазначила, що проблем із наповненням бюджету на Тернопільщині немає, ситуація у цьому напрямку стабільна, що сприяє покращенню економічної ситуації як у регіоні, так і у країні загалом.

«Протягом чотирьох місяців цього року до зведеного бюджету платники Тернопільщини спрямували  747,1 млн грн, що на 20, 5 млн грн більше, ніж торік, очікувані показники виконано на 105 відсотків», – додала Марія Мельник.

До обговорення широкої та досить складної проблеми в режимі скайп-конференції долучилися й науковці з Харкова та Дніпропетровська, які поділилися своїм досвідом та напрацюваннями у вирішенні проблем корупції.

Під час заходу звучало чимало пропозицій, як мінімізувати ризики проявів корупції на усіх рівнях. Як зауважив модератор круглого столу, ректор ТНЕУ Андрій Крисоватий, ці пропозиції обов’язково будуть опрацьовані, проаналізовані та надіслані до різних державних інституцій.

«Проблема, яку ми порушили на нашому заході, турбує усіх, і вирішувати її також потрібно комплексно, спільними зусиллями. Тому, після опрацювання, усі конструктивні пропозиції ми надішлемо до бюджетного комітету Верховної ради, Міністерства фінансів і Міністерства доходів і зборів», – зазначив Андрій Крисоватий.

 Інформаційно-комунікаційний відділ

Головного управління Міндоходів у Тернопільській області