Територіальні органи ДФС
у Тернопільській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Віталій Дума: Залишаю за собою право відстоювати свою честь та гідність у встановленому законом порядку

05.10.2018 -

По суті викладеної 02.10.2018 на сайті https://reporter.net.ua статті під заголовком «Чому начальник податкової поліції контролює кожен крок мера Тернополя» (за адресою https://reporter.net.ua/news/chomu-nachalnyk-podatkovoyi-politsiyi-kontrolyuye-kozhen-krok-mera-ternopolya) повідомляю, що наведені у статті відомості не відповідають дійсності.

По-перше, я не маю жодного відношення до згаданого у статті Ігоря Кривецького, а також до діяльності згаданої у статті політичної сили, фінансування якої, на думку автора публікації, він проводить.

По-друге, я не маю жодного відношення до контролю діяльності органів місцевої влади та самоврядування. Таких повноважень у мене як посадової особи територіального органу Державної фіскальної служби немає.

По-третє, не відповідає дійсності інформація щодо перевірки податковою міліцією фінансово-господарської діяльності суб’єктів господарювання, керівником чи засновником яких є Михайло Ратушняк.

Слід відзначити, що я як перший заступник начальника Головного управління ДФС у Тернопільській області згідно з встановленим розподілом обов’язків між керівництвом дійсно здійснюю координацію роботи підрозділів податкової міліції, а саме оперативного управління та слідчого управління фінансових розслідувань. Однак до повноважень вказаних підрозділів, як і до повноважень податкової міліції в цілому, визначених у статті 350 Податкового кодексу України, не входить здійснення контрольно-перевірочних заходів, за результатами яких здійснюється нарахування штрафних та фінансових санкцій.

Більше того, пунктом 61.3 статті 63 Податкового кодексу України встановлено, що органи податкової міліції та їх службові (посадові) особи не можуть брати безпосередню участь у проведенні перевірок, що здійснюються контролюючими органами, та проводити перевірки суб'єктів підприємницької діяльності з питань оподаткування.

По-четверте, я дійсно проходив службу в управлінні роботи з персоналом (а не у відділі кадрів, як зазначено у статті) Головного Управління МВС України у Львівській області у 2007 році, коли Головне управління очолював Михайло Цимбалюк. Проте я не маю жодного відношення до діяльності осередку політичної організації, який, як вказує автор публікації, він очолює на даний час.

Враховуючи наведене, можна зробити висновок про абсолютну некомпетентність автора публікації, а також про те, що стаття носить замовний характер. Тому я залишаю за собою право відстоювати свою честь та гідність у встановленому законом порядку.