Територіальні органи ДФС
у Тернопільській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Заходи для платників

  • Нещодавно в Головному управлінні ДФС у Тернопільській області начальник управління погашення боргу Головного управління ДФС у Тернопільській області Михайло Манастирський під час сеансу «гаряча лінія» поспілкувався із додзвонювачами щодо погашення заборгованості з єдиного соціального внеску.

  • Нещодавно в Головному управлінні ДФС у Тернопільській області начальниця управління податків і зборів з фізичних осіб Головного управління ДФС у Тернопільській області Лариса Березюк під час сеансу «гаряча лінія» поспілкувався із додзвонювачами щодо нарахування податку на нерухоме майно, відмінне

  • Нещодавно відбулася Інтернет-конференція спільно з інформаційним порталом 0352.ua. На запитання платників відповідала начальниця управління податків і зборів з фізичних осіб Головного управління ДФС у Тернопільській області Лариса Березюк.

  • «Гаряча лінія» «Особливості функціонування митного режиму «митний склад»» відбулася нещодавно у Тернопільській митниці ДФС. На запитання відповідав начальник відділу організації митного контролю та оформлення Тернопільської митниці ДФС Тарас Гутик.

  • Нещодавно в Головному управлінні ДФС у Тернопільській області заступник начальника управління - начальник відділу аналізу та прогнозування надходжень податків та зборів з фізичних осіб, єдиного внеску та розгляду звернень громадян управління податків і зборів з фізичних осіб Головного управління ДФС

  • Нещодавно відбулася Інтернет-конференція за участю начальника юридичного управління Головного управління ДФС у Тернопільській області Романа Рацина.

  • Нещодавно в Головному управлінні ДФС у Тернопільській області заступник начальника управління – начальник відділу адміністрування податку на прибуток, взаємодії з питань трансфертного ціноутворення та моніторингу звітності управління податків і зборів з юридичних осіб Головного управління ДФС у

  • Нещодавно в Головному управлінні ДФС у Тернопільській області начальник управління податків і зборів з фізичних осіб Головного управління ДФС у Тернопільській області Лариса Березюк під час сеансу «гаряча лінія» поспілкувався із додзвонювачами щодо декларування громадянами доходів, отриманих у 2018

  • Нещодавно відбулася Інтернет-конференція за участю начальника митного посту «Тернопіль-центральний» Тернопільської митниці ДФС Івана Шлюсара Захід відбувся спільно з інформаційним порталом 0352.ua. А питання, з якими звертались громадяни, та відповіді на них надаємо для ознайомлення.

  • Нещодавно в Головному управлінні ДФС у Тернопільській області начальник управління аудиту Головного управління ДФС у Тернопільській області Віктор Притула під час сеансу «гаряча лінія» поспілкувався із додзвонювачами щодо змін у сфері валютного регулювання.