Територіальні органи ДФС
у Тернопільській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Заходи для платників

  • «Гаряча лінія» на тему «Розмитнення авто в Україні за новими правилами» відбулася нещодавно в Тернопільській митниці ДФС. На запитання громадян відповідав начальник відділу організації митного контролю та оформлення Тернопільської митниці ДФС Тарас Миколайович Гутик. Найцікавіші запитання та

  • «Гаряча лінія» на тему «Особливості визначення та підтвердження митної вартості товарів» відбулася нещодавно в Тернопільській митниці ДФС. На запитання відповідав начальник відділу адміністрування митних платежів та митно-тарифного регулювання Тернопільської митниці ДФС Іван Богданович Попович.

  • Нещодавно відбулася Інтернет-конференція заступника начальника управління - начальника відділ аналізу та прогнозування надходжень податків та зборів з фізичних осіб, єдиного внеску та розгляду звернень платників податків управління податків і зборів з фізичних осіб Головного управління ДФС у

  • Нещодавно в Головному управлінні ДФС у Тернопільській області заступник начальника Головного управління ДФС у Тернопільській області Петро Якимчук під час сеансу «гаряча лінія» поспілкувався із додзвонювачами щодо єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування.

  • «Гаряча лінія» на тему «Особистий прийом громадян та бізнес-спільноти керівництвом Тернопільської митниці ДФС: порядок та особливості» відбулася нещодавно в Тернопільській митниці ДФС. На запитання відповідала головний державний інспектор з розгляду звернень та забезпечення доступу до публічної

  • Нещодавно відбулася Інтернет-конференція заступника начальника Головного управління ДФС у Тернопільській області Петра Миколайовича Якимчука на тему «Детінізація ринку праці: шлях захисту прав людей».

  • Нещодавно в Головному управлінні ДФС у Тернопільській області начальник управління податків і зборів з фізичних осіб Головного управління ДФС у Тернопільській області Лариса Березюк під час сеансу «гаряча лінія» поспілкувалася із додзвонювачами щодо детінізації ринку праці.

  • «Гаряча лінія» на тему «Імпорт: особливості застосування митного режиму» відбулася нещодавно в Тернопільській митниці ДФС. На запитання відповідав начальник митного посту «Тернопіль-центральний» Тернопільської митниці ДФС Іван Омелянович Шлюсар.

  • Реєстратор розрахункових операцій - це пристрій, який через Інтернет передає в податкову інформацію про кожну операцію купівлі-продажу. Його зобов'язаний використовувати бізнес з обігом понад 1 млн грн на рік.

  • Нещодавно в Головному управлінні ДФС у Тернопільській області заступник начальника управління-начальник відділу адміністрування ПДВ управління податків і зборів з юридичних осіб Головного управління ДФС у Тернопільській області Віктор Саванець під час сеансу «гаряча лінія» поспілкувався із