Територіальні органи ДФС
у Тернопільській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

Інтернет-конференція Тернопільської ОДПІ: тернополяни запитують

02.08.2017

Доброго дня. Мені потрібно зробити ідентифікаційний код для своєї дворічної дитини. Скажіть які документи для цього потрібно та куди їх подавати?

Оскільки, дитина ще неповнолітня, виробити реєстраційний номер облікової картки (так він правильно називається) для неї може однин з батьків, або усиновитель, опікун чи піклувальник. Для цього, слід подати до податкової інспекції Облікову картку за формою № 1ДР, яка є водночас заявою для реєстрації у Державному реєстрі. Слід, також пред’явити документ, що посвідчує особу, який містить необхідні для реєстрації реквізити, а саме: прізвище, ім’я, по батькові, дату народження, місце народження, місце проживання, громадянство. У Вашому випадку, це свідоцтво про народження дитини, а також документ, що посвідчує особу одного з батьків (усиновителя, опікуна, піклувальника).

Таку послугу громадянам надають у нашому Центрі обслуговування, у вікнах №№ 17-18. Нагадаю, що Центр працює  з понеділка по четвер з 9 до 18 год, у п’ятницю – з 9  до 16 год 45 хв, у суботу – з 9 до 13 год. Обідня перерва – з 13 до 13 год 45 хвилин.

Став підприємцем 3 дні тому і подав заяву на ІІІ групу єдиного податку. У який термін мені видадуть витяг із Єдиного державного реєстру?

Строк надання витягу не повинен перевищувати одного робочого дня з дати надходження запиту, а сам витяг діє до внесення змін до Реєстру.

У мене закінчився термін дії моїх електронних ключів. Хочу подати заново, але чув, що для цього є якісь нові документи. Це так?

Так, наказом Інформаційно-довідкового департаменту ДФС від 29.06.2017 № 88, затверджено нові форми реєстраційних документів, які набрали чинності з 10 липня 2017 року.

Переглянути і завантажити актуальні форми реєстраційних документів для отримання послуг електронного цифрового підпису можна у розділі «Реєстрація користувачів» офіційного інформаційного ресурсу Акредитованого центру сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту ДФС (www.acskidd.gov.ua). Телефоном для довідок: 23‑53-61.

Наскільки я знаю, тим громадянам, які мають право на податкову знижку, немає потреби поспішати подати декларацію до 1 травня, чи щось змінилось?

Ні, не змінилось в цьому питанні нічого. Платник, який бажає скористатися правом на податкову знижку за підсумками 2016 року, має право впродовж усього 2017 року подати річну податкову декларацію до податкової інспекції за місцем своєї податкової адреси. У разі, якщо до кінця року не скористатися правом на податкову знижку, таке право на наступні податкові роки не переноситься.

Достатньо заповнити Декларацію про майновий стан і доходи, при цьому, надати копії підтвердних документів, що засвідчують понесені витрати й у залі № 2 (прийому звітності та вхідної кореспонденції) Центру обслуговування платників Тернопільської ОДПІ їх подати. У Центрі Вам можуть також надати практичну допомогу у заповненні даної Декларації. Телефон для детальніших консультацій: 43-46-46.

Я нещодавно оформився підприємцем, одразу виготовив електронні ключі та хочу подавати звітність електронкою, але не знаю як це робити. У Вашому Центрі я можу проконсультуватись на рахунок цього?

Звичайно, у Центрі обслуговування платників є спеціально облаштуванні комп’ютеризовані робочі місця для платників, з яких Ви можете подати звітність. У разі виникнення додаткових запитань щодо подання, допомогу Вам надасть наш фахівець.

 

Відділ організації роботи Тернопільської ОДПІ