Територіальні органи ДФС
у Тернопільській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

«Особистий прийом громадян та бізнес-спільноти керівництвом Тернопільської митниці ДФС: порядок та особливості»

31.10.2018 -

«Гаряча лінія» на тему «Особистий прийом громадян та бізнес-спільноти керівництвом Тернопільської митниці ДФС: порядок та особливості» відбулася нещодавно в Тернопільській митниці ДФС. На запитання відповідала  головний державний інспектор з розгляду звернень та забезпечення доступу до публічної інформації Тернопільської митниці ДФС Ірина Миколаївна Пастернак.

Найцікавіші запитання та відповіді на них надаємо увазі читачів.

Питання 1. Як здійснюється особистий прийом громадян керівництвом Тернопільської митниці ДФС?

Відповідь: Прийом здійснюється відповідно до внутршнього трудового розпорядку роботи Тернопільської митниці ДФС за попереднім записом у дні та години, визначені графіком особистого прийому громадян, затвердженим Наказом Тернопільської митниці ДФС від 29 серпня 2018 року №124 «Про затвердження графіків особистого прийому громадян та представників бізнес-спільноти».

Питання 2. Як можна записатись на прийом до керівника Тернопільської митниці ДФС?

Відповідь: Особистий прийом громадян керівництвом Тернопільської митниці ДФС здійснюється за попереднім записом за телефоном 43-08-29 щоденно з 10.00 по 16.45 год. в робочі дні.

Під час проведення запису на особистий прийом необхідно повідомити своє прізвище, ім’я, по-батькові, місце проживання, реєстраційний номер облікової картки платника податків або серію та номер паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовились від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та офіційно повідомили про це відповідний контролюючий орган і мають відмітку у паспорті) за даними Державного реєстру фізичних осіб - платників податків, контактний номер телефону (за наявності), прізвище, ім'я, по-батькові представника громадянина, місце проживання, контактний номер телефону (за наявності), чим підтверджуються повноваження на представлення інтересів громадянина, зміст питання, яке потребує вирішення, історія виникнення питання, чи звертався громадянин з цього питання раніше і куди, чи приймалися рішення за зверненням з цього питання, реквізити документів, якими надавались відповіді на звернення. З’ясована інформація заноситься до картки обліку особистого прийому громадян.

Громадянам під час запису повідомляють про дату, годину, і місце прийому, необхідність наявності при собі документів, що посвідчують особу.

Питання 3. За скільки днів можна записатися на прийом до керівництва Митниці чи до керівника структурного підрозділу?

Відповідь: Запис на черговий прийом до керівництва митниці припиняється за десять робочих днів до дати особистого прийому. Запис на черговий прийом до керівників структурних підрозділів митниці припиняється за п’ять робочих днів до дати особистого прийому.

Запис на наступний прийом розпочинається в день припинення запису на черговий прийом.

Запис на прийом до керівництва митниці проводиться, якщо порушене громадянином питання залишилося не вирішеним по суті після прийому посадовими особами структурних підрозділів митниці.

Питання 4. Чи можна записатися на особистий прийом іноземним громадянам?

Відповідь: Прийом іноземних громадян та осіб без громадянства здійснюється на загальних засадах. Забороняється відмовляти громадянам у записі на особистий прийом з підстав ознак раси, кольору шкіри, політичних чи релігійних переконань, статі, етнічного та спеціального походження, майнового стану, місця проживання, мовних або інших ознак.

Питання 5. Чи можуть брати участь в особистому прийомі громадян їхні представники.

Відповідь: У особистому прийомі громадян можуть брати участь їхні представники, повноваження яких оформлені в установленому законом порядку. Особам, які не перебувають у родинних або юридично значимих відносинах з особами, що звернулись на особистому прийомі, забороняється перебувати в приміщенні, де він проводиться.

Під час особистого прийому в заявника можуть бути витребувані його документи, що засвідчують особу або наявність повноважень на представництво інтересів іншої особи. Відсутність такого документа, згідно з вимогами статті 5 Закону України «Про звернення громадян», може бути підставою для відмови в прийомі.